Шукати в цьому блозі

вівторок, 26 липня 2011 р.

Навігатор Garmin Dakota 20

На нашій роботі купили навігатор Garmin Dakota 20. Виявляється, навігатор є дуже корисною штуковиною. Навіть не уявляю, як я обходився без нього до цього часу???
Найперше він знадобиться для пошуку пунктів триангуляції, які позначені на генштабівських 100 000 випуску 70-80-х років. Раніше орієнтувались із шматком паревої карти по горизонталях ))) та лісопосадках, яких уже давно немає.

Власне, що спонукало купити прилад - то це був один об'єкт, на який було виконано аерофотознімання і потрібно було інструментально дозняти деяку площу, яка не потрапила на знімки. Вся справа відбувалась в болотах, без відсутності якихось об ' єктів для орієнтування. Район знімань було визначено на космознімках сервісу Google Earth. І задача в подальшому полягала в тому, щоб передати файл формату KML/KMZ на навігатор.

Власне кажучи, з базовими каратми, які були на навігаторі - то це тільки Сусаніну згодяться ))). Поки що найкраще (та ще й безкоштовне), що я знайшов - це відскановані старі карти 100 000 масштабу. Завантажити карти  в форматі KMZ можна з сайту mirgarmin.com.ua. Потім їх потрібно закинути в папку навігатора /Garmin/CustomMaps/. І все - можна користуватись.
Єдине, ще потрібно включити відображення користувацьких карт в навігаторі. Для цього в меню  навігатора вибираємо Налаштування/Карта/Відомості про карту/ вибрати пункт Карти користувача і натиснути Увімкнути.

2 коментарі:

  1. Де б ви порадили скачати згадані вами карти випуску 70-80-х років?

    ВідповістиВидалити
  2. якраз збирався дописати )))
    (див. статтю)

    ВідповістиВидалити