Шукати в цьому блозі

неділя, 30 грудня 2012 р.

Le rôle d'évaluation foncière

     Сайт муніципалітету міста Монреаль містить безліч корисної інформації. Серед такої можна виокремити реєстр оцінки нерухомого майна - Le rôle d'évaluation foncière, який виставлений для загального доступу в он-лайн режимі. Реєстр оновлюється кожних три роки і він надає максимально наближену до реальної вартість нерухомого майна - будинку та землі, на якій він знаходиться. Тож якщо зацікавились якимось будинком, в цьому реєстрі знайдете його ціну, ім'я власника (потрібно ж знати, що ви маєте справу із справжнім власником), розміри,  площу та кадастровий номер земельної ділянки. Для геодезистів головне з цього всього саме останній. Потім за цим номером можна знайти необхідну інформацію в  кадастровій базі даних InfoLot.

     Для цього потрібно:
- зайти на сторінку реєстра:- вибрати пункт Cosulter le rôle d'évaluation foncière (Переглянути реєстр оцінки нерухомого майна) та ввести назву вулиці, на якій знаходиться будинок:
- оскільки вулиця може проходити декількома кварталами, оберіть необхідний шматок вулиці:- потім потрібно вибрати номер будинку:


- і нареешті бланк із необхідними даними:


     Тепер ми знаємо, що цей комерційний будиночок, за адресою 1591 rue Fleury Est в Монреалі разом із земельною ділянкою площею 2,38 сотки, на якій він знаходиться, коштує 600 тисяч доларів.


Немає коментарів:

Дописати коментар